RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
o nás
Domov > o nás

RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové".

RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie. Rekombinované sklené vlákno (GF), uhlíkových vlákien (CF), polytetrafluóretylén (PTFE), grafit, Sírnik molybdénu atď, môže výrazne zlepšiť celkovú výkonnosť kompozitné polymérnych materiálov, napríklad mechanické vlastnosti, self-mazanie, odolnosť voči opotrebeniu. To bolo široko použité v mnohých oblastiach, ako letectvo, stavby lodí, automobilový mikro-elektroniku, elektrický obvod, chemických zariadení, jemnú mechaniku atď.

Navrhnutá ročná výrobná kapacita monoméru a polyimid živice produkované RIEŠITEĽ POLYIMID s nezávislým práv duševného vlastníctva je 500 ton. Je to prvý domáci výrobný podnik, ktorý realizuje polyimid industrializácie. Vrátane polyimid termoplastické a reaktoplastových polyimid, rôznorodosti produktov je kompletný. V súčasnej dobe naše hlavné produkty sú:

1. termoplastických polyimid:

· Termoplastické polyimid častíc
· Termoplastické polyimid plastov prášok
· Termoplastické polyimid kvapaliny
· Termoplastické polyimid profil
· Termoplastické polyimid lepidlo

2. reaktoplastových polyimid:

· Reaktoplastových polyimid prášok
· Reaktoplastových polyimid kvapaliny
· Reaktoplastových polyimid kompozitné
· Reaktoplastových polyimid profil

3. polyimid monoméru:

· SolverPI-monoméru 6FDA
·
SolverPI-monoméru AHHF
·
SolverPI-monoméru BTDA
·
SolverPI-monoméru HFBAPP
·
SolverPI-monoméru TMAH

4. polyimid pena:

· Polyimid peny
· Flexibilné pena polyimid

5. polyimid živicu:

· SolverPI živice-6002
· SolverPI živice-7002
· 70SY1 SolverPI-živica
· 70SY2 SolverPI-živica
· SolverPI živice 705R
· SolverPI živice-7005
· SolverPI živice 7051

6. polyimid povlak

· Termoplastické vysokej teplote polyimid povlak

7. polyimid Kompozitný materiál

· Polyimid živice zloženej 15% PTFE
· Polyimid živice zloženej 15% grafit
· Polyimid živice zloženej 40% grafit
· Polyimid živice zloženej 15% grafitu a 10% PTFE
· Polyimid živice zloženej 15% sírniku molybdénu

8. polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent

· SolverPI-riešenie 625

RIEŠITEĽ POLYIMID má pokročilé technológie výroby so silným ovládateľnosť; QC špecialista sleduje celý výrobný proces (suroviny, polotovary určené a tak ďalej), test, Prvotriedna kvalita, stabilný výkon, rentabilné výrobky, konkurenčné. To má kompletné, vedeckého riadenia kvality a silné R & D a po predaji servisný tím, poskytuje najviac kompletnú technickú podporu zákazníkom.

RIEŠITEĽ POLYIMID má silné R & D tímu pod vedením post-lekári. Vrátane mnohých majstrov, lekári a profesori v príbuzných odboroch, má prvotriedne R & D centra a laboratórium v Číne.

Vitajte na kontaktný POLYIMID RIEŠITEĽA.

 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093