RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Chemické vlastnosti termoplastických polyimidu

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Sep 15, 2014

Vzhľadom k aromatické prsteň viazané na štruktúre polyméru a má vyššiu tepelnú stabilitu, komerčné termoplastických polyimid odvodené z aromatických diamín a aromatické dva anhydrid. Polykondenzáciou aromatické polyimidy s najmenej pripravených aromatické diamín a aromatické zvyčajne zahŕňa dve anhydrid, účinok sa vyskytuje v strednodobom reakcie je vhodná a vytvárať priebežné polyamic kyseliny. Polyamid kyseliny môžu byť použité v niektorej oblasti, alebo teplo alebo chemickému pôsobeniu je premenená na lineárne termoplastických polyimid so všeobecnou štruktúrou.

Hlavné vlastnosti aromatických termoplastických polyimid je sklo, vysoká teplota prechodu (Tg) bol prominentný, vysoká teplota odpor, húževnatosť, dobré elektrické vlastnosti, plameň retardancy a vysoko žiareniu prírodného pôvodu. Avšak, pretože Tg a taveniny viskozita relatívne vysoké spracovanie termoplastických polyimid teploty, relatívne vysoké výrobné. V niektorých prípadoch je spracovanie teplota nesmie prekročiť teplota rozkladu polyimidu. Hoci spracovanie teplota lineárne aromatické polyimid doporu teplote nad teoreticky je termoplastický, ale oni sú obyčajne nazývané pseudo termoplastických polyimid. V tomto prípade ľahšie než konečný polyimid polyamid kyseliny stredne rozpustí a topiť, prípadne pred Kúrenie do polyimid stáva film alebo častí. Aromatické polyimid neriešiteľné problémy, do určitej miery prešiel v reťazci polyméru a preložiť ako je ketón, éter a šesť fluóru rôzne flexibilné trimethylene skupiny alebo medzi dvoma a dvoma amín jednu alebo obe z aromatického kruhu. Vylepšené termoplastických polyimid nelepivosti obzvlášť účinné aromatické diamín je perflórokarbóny isopropylidenebis amín (4 BDAF). 4-BDAF a aromatické dvoch koordinácie reakcie je zobrazený ako obrázok štruktúry polyimidu.

Ľahšie proces ako dve benzénu amín a aromatické dva pripravené polyimid polyimid od 4 BDAF od tepelnej oxidácie, Teplotná stabilita a má stále vysoký Tg a. 4-BDAF fluorid spôsobil tiež polyimid pripravená výstava elektrické vlastnosti lepšie. Druhá slúži na zlepšenie diamín spracovanie termoplastických polyimid je aromatické diamín upravil siloxan a dve 1 2 jednu alebo dve aminokyseliny benzén, indane.

Hlavné charakteristiky termoplastických polyimid je ich tepelného odporu, ktorá má vysokú Tg v nich. Typický rozsah Tg: z aromatických polyéteru imidové 423 ° F, nejaké 4-BDAF s obsahom polyimid nad 700 ° F.

Vylepšené aromatické polyimid húževnatosť v porovnaní s reaktoplastových polyimid, ťažnosť sadzba pohybuje od 5% do viac ako 50%, zlomenina sa môže pohybovať od 8.5 14 palcový libier na štvorcový palec.

Elektrické vlastnosti termoplastických polyimid je vynikajúci, a dielektrická konštanta čiastočne fluórovaných aromatické polyimidu od menej ako 2.8 (1kHz) na non fluórovaných polyimid (1kHz) 3.5.

S niekoľkými výnimkami, aromatické termoplastických polyimid rezistentné na väčšinu bežných organických rozpúšťadiel a zriedenej kyseliny. Expozície alebo ponorený v koncentrovanej kyseliny alkalických a teplo, aby polyimid degradácie. Niektoré termoplastických polyimid v silnej polárnych organických rozpúšťadiel je rozpustný v.


 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093