RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Klasifikácia polyimid

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Sep 15, 2014

Polyimid možno rozdeliť na polykondenzáciou a polyadíciou zadajte dve.

(1) Kondenzácia typu polyimidu, kondenzované aromatické polyimid pozostáva z aromatických amínov a aromatické dvoch yuan dvoch anhydrid, aromatické Karboxylové kyseliny alebo aromatické Karboxylové kyseliny štyri štyri dva alkyl estery vyrobené. Súhrnná reakcia kondenzácie typu polyimid prebieha v týchto dvoch dimetyl formamidu, N-metyl pyrrolidon vysoké varu aprotické rozpúšťadlá a polyimid kompozitných materiálov je obvykle predimpregnované liatie proces, materiál prípravný proces pre tieto vysoké varu aprotické rozpúšťadlo predimpregnované je ťažké odparí, zároveň v období polyamic kyseliny cyclization (imidové) aj prchavé uvoľniť , ktoré je ľahké pórovité zložené výrobky, je ťažké získať kvalitné, žiadna pórovitosť kompozitných materiálov. Preto kondenzácie typu polyimid má menej používa ako matice živice kompozitných materiálov, používa hlavne pri výrobe polyimid tenké filmy a nátery.

(2) Polyadíciou typu polyimidu, pretože kondenzácii typ polyimid majú nedostatky, s cieľom prekonať tieto nedostatky vyvinula polyimid polyadíciou typu. Aktuálne používané hlavne bismaleimide na poly a norbornene ukončené polyimidy s najmenej. Tieto živice sú zvyčajne nízka relatívna molekulová hmotnosť polyimidu nenasýtených skupiny koniec, opäť prostredníctvom nenasýtených koniec skupiny polymér aplikácií.

①POLYBISMALEIMIDE, Poly bismaleimide anhydridu kyseliny maleínovej a dve aromatické amíny dva polykondenzáciou. Ho porovnávať výkonnosť polyimidu, rovnako uzavreté, ale syntetický proces je jednoduchý, ľahko možno ľahko spracovania, nízku cenu, do rôznych kompozitných výrobkov. Ale liečiť viac krehké.

②Norbornene založené ukončená polyimid živice, z ktorých najdôležitejšie je trieda PMR NASA Lewis výskumné centrum pre rozvoj (insitu polymerizácia monoméru reaktantov, monomérne reaktantu in situ polymerizácia) polyimid živice. RMR typu polyimid živice dvoch alkylestery aromatická karboxylová kyselina, štyri aromatické amíny a dve yuan 5-norbornene-2, 3-dve karboxylová kyselina monoalkyl ester monomérov rozpustené v chuti podľa alkoholu (napr. metanol alebo etanol), riešenie je možné priamo použiť na impregnáciu vlákien.


 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093