RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Ďalšie funkcie PI (polyimid)

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Sep 15, 2014

Hustota PI 1.28-1.48g/cm3, so zvyšujúcim sa stupňom imidization, sa zvýši hustota; keď obsahujúce vedľajšie skupiny v hlavnom reťazci, hustota bude menšie. PI, má vyššiu pevnosť v ťahu, ohybe, kompresia, mechanické vlastnosti patriace do strednej a vyššej úrovne, vysoký modul, najmä v high modulus vysoká je význačný rys jeho mechanické vlastnosti.

Má žiarupevná lepidlo PI výborná rozmerová stálosť, čo je veľmi významné.

Najvýznamnejšie výkon PI je jeho Tepelná odolnosť je vysoká, teplota rozkladu teplota prechodu skla, tepelný výkon majú vyšší, a kontinuálne vysoké teploty. Kontinuálne pracovná teplota je 250 ℃.

PI vynikajúce elektrické izolačné vlastnosti, širokú škálu teplota dipól strata je pomerne malý. To má výborný corona odpor, alebo je to kvôli dva druhy chemické reakcie na výrobu Corona: oxidácia aktívnym kyslíkom atómy rozkladu; oxidačné reakcie ozónu, hydroxidy sú veľmi odolné. PI patrí k stredne dielektrických materiálov.

PI má dobrú stabilitu pre oleje, organické rozpúšťadlá, zriedenej kyseliny, ale nie silný voči oxidácii koncentrovanej kyseline sírovej a dymiaca kyseliny dusičnej, tiež nie alkalických odolný typ a prehriatej pary. Oxidačnej degradácie sa vyskytli v úlohe silné oxidanty. Alkalické a efekt vodnej pary PI imidové prsteň otvorenie a k zlomenine chrbtice, výsledný výkon degradácia.

Vzhľadom na veľké množstvo aromatických molekulárny reťazec PI krúžok štruktúra, ktorá absorbuje žiarenie schopnosť je veľmi silný, preto má vynikajúce žiarenia odpor, môže štát neutrón, elektrón, 7 lúčov, ultrafialového žiarenia, radiačnej prostredia, výkonu je veľmi obmedzený.


 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093