RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Polyimid polymérneho materiálu

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Oct 26, 2015

Ako sľubný polyimid polymérneho materiálu bol plne uznaný izolantu a materiálne aspekty aplikácie konštrukcie sa neustále rozširuje. Pokiaľ ide o funkčné materiály zadržiavali ich potenciálu je stále vykopávky.

Na 15 Čína Hi-Tech veľtrhu, odborníci z domova a zahraničia, zákazníkom, najmä polyimid častice vystavené a Super-tvrdý typ reaktoplastových polyimid profily prejavili obrovský záujem zo zahraničia klient hľadá lietadla polymérnych materiálov, vidieť polyimid častice bol veľmi prekvapený, na mieste silnú vôľu spolupracovať; Hľadať ako vysoká teplota, ale aj nízke teploty odolné Arctic elektronické zariadenia a materiály zákazníci vidieť polyimid produkt poklad.

Polyimid non-jedovatý, príbory a zdravotníckeho vybavenia, a vydrží tisíce sterilizácii. Niektoré polyimid má tiež dobré biokompatibilitu, napríklad v krvi kompatibility test-hemolytických, non-jedovaté v vitro cytotoxicita experimenty.

S významným znížením syntézy technológie pre ďalšie zlepšenie technológie spracovania a nákladov, ale tiež má výborné mechanické vlastnosti, elektrické izolačné vlastnosti, termoplastický polyimid bude ukázať jej zohrávať významnú úlohu v oblasti budúcej materiálov. Termoplastické polyimid a jej dobré fungovanie a viac sľubné.

 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093