RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Prominentné komplexný výkon polyimid materiálu

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Sep 15, 2014

1. polyimid je najvyšším druhom zatiaľ polymér tepelnú stabilitu, vysokej teplote odolná stupeň, teplotu tepelného rozkladu je v 500 ℃ vyššie. Horúci materiál jeho rozťažnosti je malý a kovu na rovnakej úrovni. A môže byť extrémne nízke teploty, tak nie v-269 ℃ v kvapalného hélia skrehnutiu.

2. polyimid má dobré mechanické vlastnosti, produkt výborné mechanické vlastnosti, je druh s vysokou pevnosťou a vysokou membrány materiálov.

3. niektoré odrody polyimid chemická odolnosť materiálu je lepšie a stabilnejšie kyseliny, ťažko rozpustný vo všetkých organických rozpúšťadlách. Hydrolýzou nie alkalickej odolnosti odrôd, zdanlivo nedostatky výkon vďaka polyimid má veľa vlastností, ktoré sú odlišné od iných polymérov vysoký výkon, môžeme použiť alkalickej hydrolýzy recyklovaných materiálov. Okrem zmeny štruktúry polyimid materiálov môže byť docela odolné voči hydrolýze.

4. polyimid má vysoká Radiačná odolnosť, film je 5 × 109 rad po elektrónového žiarenia silu retenčný rate bolo 90%.

5. polyimid bez tmel je veľmi dobré izolačné materiály, objem odpor, členenie silu dielektrické vlastnosti dobré. Tieto vlastnosti môžete stále udržiava na vysokej úrovni v širokom rozsahu teplôt a frekvencie.

6. polyimid je druh retardéry horenia materiálov, self-zánik polyméru, fajčenie sadzby sú nízke, kyslík index to môže dosiahnuť viac ako 30.

7. pure polyimid materiál je non-jedovatý, bez dráždivých látok a vydrží tisíckrát vysoká teplota sterilizácie. Niektoré polyimid materiál má niektoré antibakteriálne a antimykotické vlastnosti.

8. niektoré polyimid vlákno má tiež funkciu tepelnej ochrany, teplý, a to môže byť porovnateľný s Kašmír.


 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093