RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Syntéza cesta polyimidu

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Sep 15, 2014

Polyimid odrôd, rozmanitosti, existujú rôzne spôsoby, ako pri syntéze, preto môžu byť zvolené podľa rôznych uplatňovania variabilné možnosti pripojenia, syntézy, je tiež ťažké mať polyméru.

1. polyimid sa skladá hlavne z dvoch yuan a dve yuan amín anhydrid syntézu, dve monoméru a rad ďalších Heterocyklické polyméroch, napríklad polybenzimidazole, polystyrén a nemý triazolové, polybenzothiazole, poly hlúpi phen a Polyquinoline monoméry, široký zdroj surovín, syntéza je tiež jednoduchšie. Dve, dve rôzne amín anhydrid polyimid rôznych kombinácií môže dosiahnuť iný výkon.

2. polyimid môže byť zložená z dvoch anhydrid a dve amínov v polárnych rozpúšťadlách, DMF, DMAC, NMP alebo / nízkej teplote polykondenzáciou zmiešané rozpúšťadlá metanol získané polyamic kyselín rozpustných, film alebo spinning po zahriatí na 300 ℃ dehydratácia cyclization do polyimid; Môžete tiež pridať acetanhydridu a terciárny amín katalyzátory polyamid kyseliny sú chemické dehydratácia, cyclization, získať polyimid roztoku a prášku. Dve amíny a dve anhydrid si tiež vysokým bodom varu rozpúšťadla, napríklad fenolové rozpúšťadla polymerizácie Kúrenie, polyimid. Okrem toho tiež získať polyimid ester štyri juanov z dvoch yuan a dve yuan amín kyseliny, môže byť vyrobený z polyamidu kyseliny najprv do polyisoimide a potom prevedený na polyimid. Tieto metódy sú vhodné na spracovanie, bývalý sa nazýva PMR spôsob, môžete získať nízkej viskozite, vysoká solídne riešenie, s nízkym topiť viskozita okna v procese, metóda je vhodná najmä pre výrobné kompozitnι materiαly; posledne zvýšená rozpustnosť v procese transformácie nevypúšťa Nízka molekulová zlúčeniny.

3. tak dlho, ako dve (alebo štyri anhydrid kyseliny) kvalifikovaný a čistoty dve amínov, nech polykondenzáciou metódy sú veľmi ľahké získať dostatočne vysokou molekulovou hmotnosťou, Pridanie jednotka anhydridu alebo amín jednotka môže byť tiež veľmi jednoduché ovládanie molekulovou hmotnosťou.

4. na dve (alebo štyri anhydrid kyseliny) a dve amín kondenzácie, ako dlho, ako rovnaké molárny pomer, tepelné ošetrenie vo vákuu, môže zlepšiť nízkou molekulovou hmotnosťou molekuly pre pevné polymér množstvo výrazne, aby pohodlie a spracovanie na prášok.

5. ľahko na konci reťazca alebo izieb do skupiny reakcie na forme aktívnych oligoméry, následok reaktoplastových polyimidy s najmenej.

6. pomocou polyimid karboxylovú, esterifikácia alebo soľ, dostať amfifilických polymér Predstavujeme fotosenzitívne skupiny alebo dlhý reťazec alkyl, môžete získať bronz alebo na prípravu LB filmu.

7. syntézu polyimid všeobecne nevyrábajú, anorganické soli, izolačného materiálu príprava je obzvlášť výhodné.

soNorFifth, retardéry horenia nehnuteľnosti

Polyimid polymér samostatne kalenia, fajčenie sadzby je nízke, vysoké vákuum, outgassing len zriedka; stability pri vysokej teplote, vysokom vákuu a ožarovanie, prchavé záležitosť málo; trieda retardéry horenia:

Šiesty, polyimid non-jedovatý

Môžu byť použité na výrobu Riad a zdravotnícke zariadenia a vydrží sterilizácia tisíc krát, niektoré polyimid má dobré biokompatibilitu. Napríklad v teste kompatibility krvi non hemolytická, cytotoxické aktivity v vitro experimentov pre non-jedovatý. Style = text-zarážka: 0; mso-zoznam: l0 Úrovni1 lfo1 "10. Polyimid je non-jedovatý, môžu byť použité na výrobu Riad a zdravotnícke zariadenia a vydrží tisíckrát dezinfekcie. Tam sú niektoré polyimid má dobré biologická zlučiteľnosť, napríklad, krvný test kompatibility non hemolytická, cytotoxické aktivity v vitro experimentov pre non-jedovatý.


 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093