RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Rozvoj PI na medzinárodnej

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Sep 15, 2014

‍‍‍‍‍‍

Vývoj kurzu a súčasná situácia špeciálnych technických plastov na medzinárodnej

Špeciálnych technických plastov je medzinárodná od 60 do začiatku 80-tych rokoch dvadsiateho storočia, vyvinutý nás sovietskej zbrojení studenej vojny v dvoch pa spoločenský dopyt novú generáciu vysokovýkonných polymérnych materiálov. Predtým známy ako vysoká teplota polymérov (pokiaľ ide o relatívny technických plastov). V súčasnej dobe známy ako špeciálnych technických plastov (Super technických plastov) alebo vysokovýkonný polymérov (vysoký výkon polymér), od 60 polyimidu (PI) v skoro 80 s pre komercializáciu NAHLIADNUŤ v posledných dvadsiatich rokoch, hlavné odrody úspešný rozvoj a industrializácie sa: 1 polyimid (PI); 2 polyamid imidové (PAI); 3 polyéteru imidové (PEI); 4 polyarylate (U-polymér); 5 polyfenylén sírnik (PPS); 6 polysulfone (ďalej len "PSF") 7 polyétersulfón (SES); 8 poly éteru éteru ketón (PEEK), atď...

Sírnika polyfenylén sa najčastejšie používa, najväčší druh je známe, že Američan, Philip a japonskej spoločnosti ako Wu Yu, vytvorila veľkosť viac ako tridsať tisíc ton. Takže sú značne znížené ceny ako ostatné odrody.

Neskoré (1981 komercializačné) rozvoj PEEK živice, súčasný trh stupnice na minimálne o 2000t/y a cena je najvyššia, japonský trh 13000 jenov ($118/Kg) EUR/kg.

Špeciálnych technických plastov, v porovnaní s inými hlavné charakteristiky dvoch druhov materiálov, možno zhrnúť takto:

1) fyzikálne vlastnosti:

A. teplo úroveň vysoká (všeobecne definovaný ako UL teplota index viac ako 150 stupňov C);

B. mechanickú pevnosť (pre všeobecné plastové 2 ~ 4-krát);

C. má vynikajúce komplexný výkon (napr. odolnosť proti žiareniu, teplotnou odolnosťou, odolnosť voči poveternostným vplyvom).

2) technológia spracovania:

A. spracovanie vysoké teploty (obvykle v 300 ~ 400 ℃);

B. Vstrekovací tlak (zvyčajne 120MPa ~ 160MPa);

C. (univerzálne plasty formy musí byť ohrievaný a naopak chladenie);

D. horúce bežec je prednostné.

3) s vysokú pridanú hodnotu (zvyčajne medzi 1 ~ 10 miliónov dolárov za tonu, mnohokrát všeobecné plastov);

4) dlhý indukcia obdobie rozvoja trhu.

5) odrody je monopolné niekoľko veľkých výroby a dodávok.

Od roku 1981 do roku 1993 12 rokov, rozsah trhu dosiahnu o 400t/y. Od roku 1993 až po období rýchleho rastu, takmer desať rokov priemernú mieru rastu dosiahla 15% ročne.

‍‍‍‍‍‍

Dvojica: Polyimid výkon

Ďalšie: Súhrn polyimid

 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093