RIEŠITEĽ POLYIMID
Products
Horúce produkty
Novinky & vedomostí

Hlavným účelom tekuté polyimid

RIEŠITEĽ POLYIMID | Updated: Sep 15, 2014

1.film: je jedným z prvých komerčných polyimidu, používané na balenie materiálu slot izolácie motora a kábel. Polyimid film a transparentné ako mäkký tanier solárne batérie.

2. lepidlom: ako štrukturálne lepidlo vysokej teploty.

3.Photoresist:A bronz na negatívne a pozitívne odolať, rozlíšenie dosahuje sub mikrónov. Pigmentu alebo farbivá pre film farebný filter, môže výrazne zjednodušiť postupy spracovania.

4. výrobu pevných alebo pružných medi plátované fólia: používajú prevažne v elektronickom priemysle.

Farba: izolačné farby pre elektromagnetické drôt alebo ako vysoká teplota odolný náter


 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093