RIEŠITEĽ POLYIMID
Produkty
Horúce produkty

SolverPI živice-7005

SolverPI živice-7005

Názov produktu: Polyimid živice Číslo tovaru: SolverPI-živice 7005 SolverPI živice 7005 polyimid živice je pokročilých kompozitných matice živica sa používa hlavne ako high-teplota Trecí materiál tvarovaný

Názov produktu:Polyimid živice

Číslo tovaru:SolverPI živice-7005

SolverPI živice 7005 polyimid živice je pokročilých kompozitných matice živica sa používa hlavne ako high-teplota Trecí materiál lisované produkt a matice živica má vynikajúce tepelného odporu a mechanické vlastnosti, dobrú kompatibilitu s rôznymi výplne s dobrou pružnosť. Je vhodný aj na prípravu vysoká odolnosť (nízka) teplota pevných Samomazné mechanických častí. S organického rozpúšťadla (acetón) sa rozpúšťa, pre prípravu predimpregnované vlákien (sklené vlákno, uhlíkových vlákien, atď.), vystužené, široko používaný v oblasti vysokej teplote živice na kompozitné materiály. Ako tepelne odolné epoxidové živice modifikátory, za rôznych podmienok pomer možno pripraviť rôzne tepelne odolné triedy nový epoxidové živice systém plniť rôzne oblasti epoxidové živice požiadavky na tepelnú odolnosť.

Živicou SolverPI 7005 vychádza polyimid bismaleimide báze živice systém, v jeho chemické zloženie neobsahuje DDM a iných komponentov, v súlade s požiadavkami ochrany životného prostredia.

Charakteristiky

Teplota priepustnosti skla vysokej a tepelnú stabilitu;

Vynikajúce mechanické a elektrické vlastnosti a mechanické vlastnosti;

Stabilita pri skladovaní dobrý nízke teploty.

Použitie výrobku

Po rovnomerne zmiešané rôzne práškom, za určitých podmienok lištu.

Boli rozpustené v acetóne a iných organických rozpúšťadiel, živice riešenia zo strany niektorých telies, na prípravu vlákien (sklené vlákno, uhlíkových vlákien, atď.), zosilnené predimpregnované lamináty laminátov pre použitie.

Tekuté živice, rozpustené v organickom rozpúšťadle, napríklad acetón, robil niektoré tuhé látky, podľa potreby rôznych rozmerov zmesí epoxidové živice môže byť pripravené rôzne tepelne odolné triedy nového systému epoxidové živice, stretnúť v rôznych oblastiach, najmä oblasti elektrickej izolácie epoxidové živice požiadavky na materiál tepelnú odolnosť.

Proces sušenia (odkaz)

180/ 2 h + 200/ 2 h + 230/ 4-6h

Index kvality

Exteriér

Bod topenia

zrnitosti

plynulosť

Gél čas

Bledožltý prášok

70-90

150h

15-25mm

160-250s

Hot Tags: SolverPI živice 7005, polyimid živice
Súvisiace produkty
 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093