RIEŠITEĽ POLYIMID
Produkty
Horúce produkty

SolverPI živice 7051

SolverPI živice 7051

Názov produktu: Polyimid živice Číslo tovaru: SolverPI-živice 7051 SolverPI živice 7051 je pokročilých kompozitných matice živica je široko používaný vo výrobe high-performance kompozitné materiály

Názov produktu:Polyimid živice

Číslo tovaru:SolverPI živice 7051

SolverPI živice 7051 je moderné kompozitné matice živica je široko používaný vo výrobe high-performance kompozitné materiály, vhodný najmä pre vysoké teploty a vysoká teplota medi plátované lamináty a iná priemyselná výroba, to môže nahradiť Kerimid701A polyimid živice.

SolverPI živice 7051 vychádza polyimid bismaleimide báze živice systém, v jeho chemické zloženie neobsahuje DDM a iných komponentov, v súlade s požiadavkami ochrany životného prostredia.

Charakteristiky

lTeplota priepustnosti skla vysokej a tepelnú stabilitu;

lVynikajúca odolnosť voči rozpúšťadlám;

lNízky koeficient tepelnej rozťažnosti (CTE, T-OS);

lVysoká medi kôra silu;

lSkladovacím stabilitu.

Použitie výrobku

V závislosti na riedenie požiadavky na obsah sušiny, acetón a iné organické rozpúšťadlá môžu byť použité. CCL, ak je vyrobená s čistej živice na menej ako 80podmienky, ktoré sa riedia rozpúšťadlom, s obsahom sušiny 40 až 65% pre užívanie. Keď brómované epoxidové živice pripravená CCL kompatibilitu s pridané množstvo brómované epoxidové živice čistý 20% alebo menej, a pridaním primeraného množstva anorganického samozhášacie Al (OH) 3, v menej ako 80podmienka rozpúšťadlom zriedeného sušiny, obsah 40-65% môžu byť použité, použite posilňujú vlákien (sklenené vlákno, uhlíkových vlákien, atď.) pripravené predimpregnované časť fólie pre použitie.

Utimately dosiahol index výkonu

Teplota priepustnosti skla (Tg) 250

Plameň retardancy (UL-94) HB / VI / v0

Medené fólie peeling silu (ibs / v)7

Mechanické vlastnosti, tepelnú stabilitu a elektrické vlastnosti porovnateľné s Kerimid701A.

Index kvality

Exteriér

Pevné obsah

Gél čas (171)

Červeno hnedá viskózna kvapalina

40-80%

200-600s

Hot Tags: SolverPI živice 7051, polyimid živice
Súvisiace produkty
 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093