RIEŠITEĽ POLYIMID
Produkty
Horúce produkty

SolverPI živice 705R

SolverPI živice 705R

Názov produktu: Polyimid živice Číslo tovaru: SolverPI-živice 705R SolverPI živice 705R polyimid živice je moderné kompozitné matice živice, používa hlavne na prípravu high-performance kompozitné

Názov produktu:Polyimid živice

Číslo tovaru:SolverPI živice 705R

SolverPI živice 705R polyimid živice je moderné kompozitné matice živice, používa hlavne na prípravu high-performance kompozitné materiály taveniny máčané v báze kompozitných materiálov vysokej teploty majú širokú škálu aplikácií.

SolverPI-živice 705R je založený na báze bismaleimide polyimid živice systém, v jeho chemické zloženie neobsahuje DDM a iných komponentov, v súlade s požiadavkami ochrany životného prostredia.

Charakteristiky

lTeplota priepustnosti skla vysokej a tepelnú stabilitu;

lVynikajúce mechanické a elektrické vlastnosti a mechanické vlastnosti;

lDobrý taveniny prietokové vlastnosti;

lSkladovacím stabilitu.

Použitie výrobku

Za kúrenie (80-100) štát s posilnením vlákien topiť, plaviek a potom predimpregnované gél časové požiadavky, ďalej prepolymer na 120-150podmienka.

Pri použití Modifier žiaruvzdorného epoxidové živice, roztavený štátu a epoxidové živice zmiešané v rôznych pomeroch, môže byť pripravené rôzne tepelne odolné triedy nového systému epoxidové živice požiadavkám rôznych oblastí odolné epoxidové živice tepelný výkon.

Index kvality

Exteriér

Gél čas (171)

Žltkasté pasta

300-600S

Hot Tags: SolverPI živice 705R, polyimid živice
Súvisiace produkty
 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093