RIEŠITEĽ POLYIMID
Produkty
Horúce produkty

70SY2 SolverPI-živica

70SY2 SolverPI-živica

Názov produktu: Polyimid živice Číslo tovaru: SolverPI-živice 70SY2 SolverPI živice 70SY2 je high-výkon IC balíka substrát použiť upravený fosforu polyimid živice, BT živice systém môže nahradiť.

Názov výrobku: Polyimid živice

Číslo tovaru: 70SY2 SolverPI-živica

70SY2 SolverPI-živice je high-výkon IC balíka použité substráty fosfor-upravené polyimid živice, BT živice systém môže nahradiť.

70SY2 SolverPI-živice je založený na báze bismaleimide polyimid hodnotový systém, v iné chemické zloženie neobsahuje DDM a iných komponentov, v súlade s požiadavkami ochrany životného prostredia.

Funkcie:

l vysoké sklenené prechod teplota a tepelná stabilita;

l vynikajúcu odolnosť voči rozpúšťadlám;

l nízky koeficient tepelnej rozťažnosti (CTE, T-OS);

l vysokú medi kôra silu, skladovacím stabilitu;

Index kvality:

l vzhľad: červeno hnedá kvapalina;

l sušiny: 50-70%;

l Gel čas (171 ): 200-600 sekúnd;

Ukazovatele výkonnosti CCL

l Teplota priepustnosti skla (Tg): ≥ 200 ;

l plameň retardancy (UL-94): VO;

l medené fólie peeling silu (ibs / v): ≥ 7;

Hot Tags: 70SY2 SolverPI-živice, živice polyimid
Súvisiace produkty
 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093