RIEŠITEĽ POLYIMID
Produkty
Horúce produkty

Špeciálne polyimid prášok na posilnenie PTFE

Špeciálne polyimid prášok na posilnenie PTFE

S osobitné polyimid prášok Reinforc ing PTFE ako všetci vieme, že pre polytetrafluóretylén (PTFE), z dôvodu jeho vynikajúce samomazné, odolnosť proti korózii a vysokou teplotou výkon v oblasti trenia a opotrebovania materiálov zaberajú veľmi významné postavenie. Ale jeho nízka...

Špeciálne polyimid prášok na posilnenie PTFE

Ako všetci vieme, že pre polytetrafluóretylén (PTFE), z dôvodu jeho vynikajúce samomazné, odolnosť proti korózii a vysokou teplotou výkon v oblasti trenia a opotrebovania materiálov zaberajú veľmi významné postavenie. Ale jeho nízkej tvrdosti, jednoduché creep, zlá odpor trenia, potreba pridať výplň na zlepšenie týchto nedostatkov splniť mechanického tesnenia, trenie v oblasti požiadaviek aplikácie.

 

Bežne používané výplňové slová sú sklené vlákno, uhlíkové vlákno, grafit, molybdénu, bronzový prášok, vysokej teplote odolná organické polymérne materiály. Však anorganické plnivo a PTFE v kombinácii s slabý trenie a opotrebovanie ľahko odpadávat, následok odolnosť voči chudobným opotrebeniu a ľahko poškodiť dual, zlá obrobiteľnosť, obmedzenie uplatňovania jeho veľmi drsných podmienkach. PTFE-naplnené polyméru musí byť stabilné počas spekacieho (380° C). Preto môže byť len niekoľko polymérov ako polyétery éteru ketón (PEEK), sírnik polyfenylén (PPS), aramid (AF), oxid polyfenylén (POB) a polyimid (PI) "príslušné".


RIEŠITEĽ POLYIMID vyvinuté špeciálne triedy polyimid pre posilnenie polytetrafluóretylén (PTFE) (SolverPI-prášok 1800 a SolverPI-prášok 1822).  Jediný rozdiel medzi SolverPI-prášok 1800 a SolverPI-prášok 1822 je farebný vzhľad. Ostatné výkon je rovnaký.

Číslo tovaru

SolverPI-prášok 1800

Vzhľad

Žltý prášok

Jemnosť

1000 oka

Hustota

1.40~1.45g/cm3

Teplota priepustnosti skla

385° C

Koeficient tepelnej rozťažnosti

20 ~ 25ppm / ° C

Povolenia v indexe kyslíka

37

Pevnosť v tlaku

≧160MPa

Pevnosť

≧180MPa

Vrubová húževnatosť

≧100KJ/M²

Merný povrchový odpor

≧10³Ω

Zväzok elektrického

≧10³Ω.cm

Dielektrikum constant(106Hz)

3.0 ~ 3,5

Dielektrikum strength(KV/mm)

240

SolverPI-prášok 1800 naplnené PTFE vzhľad:
SolverPI-prášok 1822 naplnené PTFE vzhľad je spíš obsadená P84:

Veľkosť častíc SolverPI-prášok 1800 a SolverPI-prášok 1822 je 1000 oka (13μm). Je reaktoplastových polyimid, sa taví. Teplota priepustnosti skla môže byť 385℃. Žiadne fyzikálne a chemické zmeny, ale s odolnosť proti tečeniu a Vysoká tvrdosť pri spekanie teploty 360-380℃, takže je veľmi vhodný pre posilnenie PTFE produkty. Kvôli špeciálny chemickou štruktúrou a mikro-agregáciu polyimidu (PI), v procese trenie a opotrebovanie, najmä suché trenie, môže účinne zvýšiť PTFE prenos filmu a dvojité lepenie silu a PI pevné častice rozptýlené rovnomerne v PTFE matrix, zaťaženie, čím výrazne zlepšuje mechanickú pevnosť materiálu, trecie vlastnosti podpornú úlohu, creep odporom a teplotou mäknutia podľa Vicata.

 

Výskumy dokazujú, že pridaním 15% našich polyimidu zlepšujú odolnosť proti opotrebeniu z PTFE 400 krát, v porovnaní s inými polymérov (PEEK, PPS, AF, POB), najlepší účinok je najlepšie "partner" pre PTFE. Napríklad s prídavkom 15% obsahu, pridať tento produkt na zvýšenie PTFE kompozitného materiálu ako Pridanie polyfenylén (POB) odolnosť proti opotrebeniu 7-krát vyššia ako limit PV hodnotu vyššiu ako 2 krát. Preto, výrobok má bol široko používaný v kompresor tesnenia, poháre, púzdra, koľajnice, flexibilné koľajnice, rapier odolnej vrstvy a iné PTFE kompozitných materiálov.


Výkon 1800 plnené PTFE SolverPI-prášok

PI výplne sadzba (%)

15%

Hustota (g/cm3):

1,96

Pevnosť v ťahu (MPa):

18.54

Ťažnosť (%):

311

Tvrdosť podľa Shore (shore D):

57

Zmrašťovanie (%):

3,07

Podľa Vicata zmäkčenie teploty (℃):

202

Koeficient trenia

0.11

Opotrebenie (g)

0,002-0,004
Súvisiace produkty

Dvojica:

Ďalšie: SolverPI-monomér TPER

 • Profil spoločnosti
  RIEŠITEĽ POLYIMID založená v novembri 2010, je profesionálny a high-tech výrobca POLYIMID (PI) a jej produkty s názvom "ZLATÝ plastové". RIEŠITEĽ POLYIMID je jedným z vyrába termoplastických polyimid, reaktoplastových polyimid, polyimid prášok, polyimid palety, tekuté polyimid, polyimid profil, polyimid častíc, polyimid monoméru, polyimid pena , Polyimid živice, polyimid povlak, polyimid kompozitného materiálu, polyimid tekutých kryštálov zarovnanie Agent a tak ďalej. termoplastických polyimid továreň, firmy, veľkoobchod, kúpiť, výrobky. RIEŠITEĽ POLYIMID polyimid je druh vysoký výkon technických plastov. To nie je len má výborné tepelné, mechanické, izolant, rozmerová stálosť, odolnosť proti korózii a proti žiareniu výkon, ale má tiež dobré nelepivosti. To môže byť v tvare prostredníctvom rôznych metód také vyfukovanie, extrúzia, vstrekovanie a injekcie....
 • Product Category
 • Kontaktujte nás
  Address:Izba 1401, polostrov medzinárodných Mansion, Jiande mesto, 311600 Zhejiang Province, Čína
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093